خرید دستگاه هایفو صورت

خرید دستگاه هایفو صورت


توجه به چند نکته مهم هنگام خرید دستگاه هایفو صورت  

 دستگاه هایفو صورت یکی از جدید تکنولوژی ها در ضمینه زیبایی است.  این دستگاه بدون در نظر گرفتن تیپ پوستی برای تمامی سنین قابل استفاده می باشد. متقاضیان جوانسازی و لیفت صورت می­توانند بدون هیچگونه عوارض جانبی از این تکنولوژی استفاده کنند و جوانی و شادابی را به چهره خود هدیه دهند. برای استفاده از این تکنولوژی به این نکته توجه داشته باشید که که دستگاه هایفو مدنظر دارای مجوزهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی باشد همچنین تست های انفورماتیک خود را با موفقیت گذرانده باشد.

 

مجوز تولید و فروش دستگاه هایفو صورت در اختیار تعداد معدودی از شرکت‌ها می باشد. لذا ارائه‌ی قیمت دستگاه هایفو فیس(قیمت دقیق ریالی)، توسط این شرکت‌ها صورت می‌گیرد. شرکت دانش بنیان پرنیان گستر پرتو سنج از جمله شرکت های تولیدکننده این نوع از دستگاه ها در حوزه زیبایی است که با ارائه بالاترین کیفیت و بهترین خدمات پس از فروش در حال تولید و فروش تجهیزات،  از جمله دستگاه هایفو صورت می باشد. 

 

دستگاه هایفو HIFU: شرکت دانش بنیان پرنیان گستر پرتوسنج مدل آنیکا(Anika) امواج فراصوت متمرکز را با شدت بالا به منظور نفوذ به لایه های زیرین پوست (SMAS) که لایه مدنظر در عمل های زیبایی است، میفرستد. این امواج فرکانسی حدود 4مگاهرتز دارند و گرما و حرارت را به لایه سطحی پوست وارد میکند و پوست در عمق 4mm تا حدودی ملتهب می شود. درنهایت پوست شروع به کلاژنسازی کرده ومنجربه جوانسازی پوست میشود. هایفو فیس در بین روش­ های جوانسازی صورت بیشترین عمق نفوذ را داشته، این امر سبب میشود تا جوان سازی به صورت عمقی و پایدار رخ دهد.

 

نحوه عملکرد دستگاه های هایفو:

ولتاژ مورد نیاز دستگاه توسط برق شهری تامین میشود، ولتاژ مصرفی این دستگاه بین 110 تا 240 ولت و فرکانس آن بین 50 تا 60 هرتز می باشد. امواج متناوب جریان برق تامین شده به یک پیزوسرامیک در داخل کارتریج است برخورد می کند و امواج فراصوت تولید میشود. امواج فراصورت ایجاد شده در فاصله معینی متناسب با نوع کارتریج متمرکز شده (مثلا در کارتریج 5 میلی­ متری امواج فراصوت در فاصله 5 میلی­ متری از سر هندپیس متمرکز خواهد شد). این امواج به سطح پوست آسیبی وارد نمیکند و به لایه اپیدرم پوست نفوذ کرده و آن محدوده را تا دمای 50 درجه سلسیوس گرم میکنند. پس از انجام این فرایند، کلاژن سازی انجام شده و در نتیجه پوستی کشیده و صورتی جوان تر خواهید داشت.

 

 از آنجا که دستگاه های هایفو صورت متفاوتی در بازار وجود دارد لذا برای خرید این دستگاه لازم است به عوامل مهم که به طور خلاصه در زیر آورده شده است توجه شود:

  • مجوزها، استانداردها در سطح کشوری و بین المللی
  • ضمانت نامه کتبی گارانتی محصولات و خدمات
  • آموزش مبتدی تا حرفه ای همراه با گواهی
  • اولویت تولید نسبت به واردات
  • اعتبار شرکت تولید کننده و تامین کننده
  • تاییده های تست های بالینی انجام شده