بازدید دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به همراه دکتر علیرضا عشوری رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران  از خط تولید لیزرهای پزشکی شرکت پرنیان گستر پرتو سنج

بازدید دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به همراه دکتر علیرضا عشوری رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از خط تولید لیزرهای پزشکی شرکت پرنیان گستر پرتو سنج

1398/11/17
دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری پروژه‌ خط تولید لیزر پزشکی شرکت پرنیان گستر پرتو سنج در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران را افتتاح کرد.

با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به همراه دکتر علیرضا عشوری رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران (سه‌شنبه 15 بهمن 98) پروژه‌ خط تولید سرویس جراحی و زیبایی (لیزرهای پزشکی) شرکت پرنیان گستر پرتو سنج، رونمایی شد.

حمایت از تبدیل پژوهش‌ها به فناوری به منظور حمایت از توسعه فناوری‌های جدید از اهداف سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی است و این فضا با هدف تحقق این منظور تجهیز و در اختیار فعالان فناور شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گرفته است.

همچنین حمایت‌هایی از جمله حمایت‌های ارتباطی، تعامل با بازار، تعامل با صندوق‌های سرمایه‌گذاری، راهبری و مالکیت فکری به این شرکت‌ها ارائه می‌شوند که به عنوان فناوری موتور محرک پژوهش به فناوری شناخته می‌شوند.

لینک مطلب :

gdk;http://isti.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=172&newsview=49158