نشست گسترش همکاری واحد علوم و تحقیقات با شرکت دانش بنیان پرنیان گسترپرتو سنج برگزار شد

نشست گسترش همکاری واحد علوم و تحقیقات با شرکت دانش بنیان پرنیان گسترپرتو سنج برگزار شد

1399/11/30

به گزارش روابط عمومی، دکتر جمشید صباغ زاده قائم مقام واحد علوم وتحقیقات در این نشست تخصصی توضیحاتی در رابطه با امکانات و ظرفیت های تحقیقاتی ، آموزشی و پژوهشی این واحد دانشگاهی ارائه کرد و گفت:از همکاری شرکت دانش بنیان پرنیان گسترپرتو سنج با شرکت های دانش بنیان واحد علوم و تحقیقات استقبال می کنیم. 
وی افزود: یکی از اولویت های صد در صدی واحد علوم و تحقیقات برقراری ارتباط قوی و موثر با حوزه صنعت کشور است. بر همین اساس برنامه های بلامنازعه‌ای در مسیر احیای پروژه های دانشگاهی ، پیشبرد آن ها در جهت رفع مشکلات کشور و ارتقای نیروی انسانی موجود در دست اقدام است.
همچنین در ادامه این نشست، دکتر جلال جعفری رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان پرتو سنج به تشریح چگونگی فعالیت این شرکت پرداخت و گفت: شرکت پرنیان گستر پرتو سنج با هدف ارائه خدماتی متنوع، فراگیر و مطمئن در زمینه¬ی تجهیزات لیزر پزشکی در عرصه پزشکی، اپتیک و لیزر، فوتونیک، مکانیک، کنترل و الکترونیک فعالیت می کند.
 وی با بیان اینکه این شرکت در حال حاضر 50 درصد فعالیت های لیزر پزشکی را در اختیار قرار دارد و به سرعت به سمت تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام هست، ادامه داد: این شرکت در حوزه پزشکی دو بخش درمان و زیبایی را دنبال می کند. امیدواریم همکاری متقابل شرکت پرنیان گستر پرتو سنج با واحد علوم و تحقیقات در حوزه های الکترونیک، بهره گیری از مجموعه های تحقیقاتی موجود و نیروی انسانی متخصص، آموزش، تجهیزات پزشکی ، مهندسی پزشکی و فنی مهندسی منجر به دستاوردهای بزرگی در مسیر تحقق اهداف دو جانبه و درک متقابلی برای گسترش ارتباط دانشگاه با صنعت شود. 
در پایان این نشست، مسئولان شرکت پرنیان گستر پرتو سنج با همراهی تعدادی از مسئولان و روسای مراکز تحقیقاتی واحد علوم و تحقیقات از ظرفیت های تحقیقاتی و آموزشی این واحد دانشگاهی بازدید کردند.

لینک نشست گسترش همکاری واحد علوم و تحقیقات با شرکت دانش بنیان پرنیان گسترپرتو سنج