لیزر الکساندرایت اپیکر (Epi Care)

لیزر الکساندرایت پرنیان

لیزر الکساندرایت شرکت پرنیان گستر پرتوسنج (Epi Care) دارای مجوز تولید از اداره کل تجهیزات ملزومات پزشکی می باشد و تمامی آزمون­های استاندارد را با موفقیت پشت سر گذاشته است. این دستگاه بهترین نتایج بالینی را در حذف دائم مو در پی داشته است. در این دستگاه با استفاده از موثرترین فناوری لیزری، نیاز های کسب و کار مشتری حتی در کلینیک های با حجم بازدید بالا را برآورده می کند .

عملکرد ParCare  

تحقیقات منتشر یافته در ژورنال­های معتبر طی دهه گذشته نشان داده­اند که لیزرهای الکساندرایت بهترین نتایج بالینی در مورد حذف مو را در بر دارند. طول موج گسیل شده از لیزر ParCare ملانین ساقه مو را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد در حالیکه اثر آن در بافت اطراف بسیار ناچیز می­باشد. این اختلاف در برهمکنش نور با ملانین ساقه مو و بافت اطراف آن، مبنای فرایند فتوترمولیز انتخابی است که از طریق آن انرژی لیزر خروجی، موهای ناخواسته را از بین می­برد و در عین حال عوارض جانبی را به حداقل ممکن می­رساند.

 دانلود کاتالوگ محصولسرعت

با استفاده از تکنولوژی لبه­ی علم  ccp، لیزر الکساندرایت شرکت پرنیان گستر پرتو سنج توانایی تولید بیش از 100 وات توان را دارد. پالس هوشمند اختصاصی این دستگاه، بالاترین سرعت ممکن را در هر انرژی فراهم می کند.

 

پهنای پالس قابل تنظیم

ParCare با عرض پالس 300-3 میلی ثانیه بر هر دو نوع موی ضخیم و نازک تاثیر گذار است. افزایش دادن پهنای پالس باعث می­شود که انرژی طی زمان بیشتری در ملانین مو جذب شود که این عامل باعث  بهبود عملکرد دستگاه برای پوست های نوع 4 تا 6 می­شود؛ این بدین معناست که پالس بلند دستگاه الکساندرایت برای تایپ های پوستی 4 تا 6 ایمن و موثر می باشد.

 

رسیدن به نتیجه اثر بخش

با داشتن قابلیت گسیل انرژی تا 40 ژول بر سانتی متر مربع در عمق 15 میلی متری، نور گسیل شده از این سیستم می تواند عمیقا در پوست نفوذ کند و به  مقاوم­ترین  فولیکول­ها دست یابد. این دستگاه جدید، قطر لکه­ای به ابعاد 18 میلیمتر با بالاترین توان موجود در صنعت لیزرهای پزشکی را ارائه می دهد. در حالی که درمان با دستگاه لیزر الکساندرایت نسبتا بدون درد است، اما بهره­گیری از سیستم خنک­سازی با هوا یک گزینه اختیاری است که همراه با این دستگاه موجود است.

 

صفحه نمایش هوشمند

رابط کاربری کامپیوتر به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی انواع پوست را شناسایی کنند. بدین ترتیب دستگاه، پارامترهای مناسب جهت درمان را پیشنهاد می­دهد. از طریق برنامه­ی دستگاه، پیشینه­ی درمان ثبت می­گردد و نرم­افزارهای مدیریت کسب و کار می­توانند حاشیه سود را از طریق این داده ها رهگیری کنند. تکنسین های شرکت قادر خواهند بود تا  از طریق اینترنت خط تلفن با دستگاه ارتباط برقرار کرده، خطاها را تشخیص داده و در برخی موارد تعمیرات دستگاه را نیز انجام دهند.

این دستگاه به زودی به محصولات شرکت پرنیان گستر اضافه خواهد شد.

 

مشخصات فنی محصول لیزر الکساندرایت ParCare

 

مدل دستگاه

ParCare19

محیط لیزر

الکساندرایت 755 nm

عرض پالس

متغیر 3-300 ms

توان متوسط (وات)

تا 100 وات

نرخ تکرار

بیشینه 2.5 در  12 mm

قطر لکه

7, 9, 12, 15, 18 mm

ابعاد

109 cm x 48 cm x 71 cm

مشخصات الکتریکی

220 V, 50 Hz, 40 Amp

سیستم خنک سازی

آب -  به - هوا

مقایسه دستگاه لیزر الکساندرایت ParCare در مقایسه با دایود لیزر تجاری

 

100 وات توان اپتیکی

100 وات توان اپتیکی

عدم نیاز به ژل

نیاز به استفاده از ژل (سرد)

سیستم No Touch همراه با Distance Gauge  یکبار مصرف

هندپیس تماسی

خنک سازی از طریق گاز – یونیت خارجی

خنک سازی از طریق تماس سر هندپیس

تعداد محدود جلسات بین 4 تا 5 جلسه

تعداد جلسات بین 7 تا 8 جلسه

قابلیت 4 پالس با امکان استراحت پوست – بدون درد

قابلیت تک پالسی – همراه با درد

هزینه بالا

هزینه متوسط

مصرفی لامپ

مصرفی هندپیس لیزر دایود

محصولات مشابه

لیزر الکساندرایت اپیکر (Epi Care)

لیزر الکساندرایت اپیکر (Epi Care)


جزییات محصول