دستگاه میکرودرم MD90

میکرودرم ابريژن

Microdermabrasion یا به اختصار میکرودرم، روشی ملایم و غیرتهاجمی برای زیبایی پوست می‌باشد. در این روش، سطحی ترین لایه پوست یا اپیدرم که از سلول‌های مرده پوشیده شده است، با روشی مکانیکی لایه برداری شده و در نتیجه، کیفیت بافت پوست بهبود یافته و شفاف‌تر به نظر می‌رسد.

میکرودرم ابریژن، در حقیقت شامل دو عمل بر پوست است. یکی سایش اپیدرم توسط پودر (کریستال‌های ریز) اکسید آلومینیوم و یا دانه‌های ریز الماس، و دوم اعمال مکش توسط دستگاه هنگام سایش اپیدرم که منجر به بهبود لایه‌برداری می‌شود.

میکرودرم ابریژن، در اصل روشی ساده، آسان و بدون درد برای جوان سازی پوست است. همچنین، برطرف کردن آثار زخم‌های سطحی، آفتاب سوختگی‌، چین و چروک و خطوط ظریف، لک و جای جوش‌ها از قابلیت‌های این روش لایه برداری است.

 انواع میکرودم ابریژن

به طور کلی، دو روش رایج برای میکرودرم ابریژن وجود دارد:

  • روش پودری یا کریستالی، که در آن پودر اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم توسط هندپیس دستگاه به سطح پوست پاشیده شده و لایه خارجی پوست را بر می‌دارد. سپس، سلول‌های مرده ناشی از لایه برداری همراه با پودر مصرف شده توسط مکش دستگاه از سطح پوست جمع می‌شوند.
  • روش الماسی یا دایموند، که درآن سری هندپیس دستگاه که دارای زبری در ابعاد میکرونی است، پوست را به آرامی برمی‌دارد. سپس، این سلول‌های جداشده بلافاصله از سطح پوست با مکش دستگاه برداشته می‌شوند. این روش، برای نواحی حساس‌تر پوست مانند دور چشم، مناسب‌تر است.

دستگاه میکرودم ابریژن MD90

دستگاه میکرودرم ابریژن مدل MD90، دستگاهی با هر دو قابلیت پودری و دایموند است که امکان بکارگیری در کلینیک ها و سالن‌های زیبایی را دارد. دستگاه MD90،همراه با 9 عدد سرهندپیس دایموند متناسب با نواحی مختلف پوست صورت و بدن ارائه می‌شود. فشار مکش و میزان پاشش پودر در این دستگاه، به راحتی از روی پنل آن قابل تنظیم است. مخزن پودر دستگاه، با دسترسی آسان، امکان افزودن پودر را در حین کار با دستگاه فراهم می کند. به علاوه، سرهندپیس به سادگی تعویض می ‌شود. بنابراین، دستگاه به سرعت برای بکارگیری مجدد آماده می‌شود.

دانلود کاتالوگ محصولقابلیت استفاده در کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی

قابلیت استفاده به صورت الماسه و پودری

کیفیت ساخت بسیار بالا

دارای پمپ پیستونی کم صدا

طراحی زیبای هندپیس و دستگاه

قابلیت تنظیم مکش وکیوم از روی پنل دستگاه

قابلیت تنظیم میزان پاشش پودر از روی پنل دستگاه

دارای فیلتر های فلزی دایمی

دسترسی آسان به مخزن پودر و امکان افزودن پودر هنگام کار با دستگاه

سَری های هندپیس قابل تعویض

مدل MD90
تکنولوژی میکرودرم ابریژن کریستال و دایموند
محل کاربرد سالن‌های زیبایی، کلینیک‌ها
هندپیس

۱ عدد کریستال

۳ عدد دایموند (۹ عدد سَری)

ابعاد(سانتیمتر) 40X37X29
وزن 12.2 Kg
ولتاژ کاری AC 220V 50Hz
توان مصرفی 150 وات
ماکزیمم فشار خلاء 90 kPa
ماکزیمم جریان هوا ۲۶ لیتر بر دقیقه

محصولات مشابه

دستگاه میکرودرم MD90

دستگاه میکرودرم MD90


جزییات محصول