لیزر دایود لومینا (Lumina)

 

لیزر موهای زائد بدن یکی از عمل های زیبایی است که بدون نیاز به عمل جراحی انجام می شود. در این بین یکی از جدیدترین تکنولوژی های رفع موهای زائد، لیزر دایود است. این تکنولوژی بدون در نظر گرفتن تیپ پوستی و جنس مو برای تمامی سنین قابل استفاده است. متقاضیان حذف موهای زائد می­ توانند بدون هیچگونه عارضه ای از قبیل درد و سوختگی از لیزر دایود استفاده کنند. بیشتر از هزار نفر در جهان از این تکنولوژی برای رهایی از موهای زائد استفاده کرده اند. صاحبان کلینیک ها با شناخت فرق دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت ، خرید لیزر دایود را به عنوان یک تکنولوژی جدید که علاوه بر طول عمر زیاد و قیمت پایین  کارایی آسان و کاربری راحتی دارند نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر مو ترجیح می دهند .

 

 

دستگاه لیزر دایود  حذف موی زائد DM-808، لیزر‌ی بسیار پر توان است که شدت بالایی از پرتو لیزر‌ی را در سطح مقطع خروجی دستگاه ایجاد می کند. این سطح از توان بالا  نور، توسط رنگدانه هایی که در فولیکول های مو قرار دارند جذب می شود. در بازه زمانی بسیار محدودی که هر پالس لیزر‌ی ایجاد می کند، توان بالایی در موهای بدن جذب شده و موجب افزایش دمای آن ها می شود. در این حالت ساقه و ریشه ی مو به شدت آسیب دیده و توان رشد مجدد آن تا حد بسیار بالایی کاهش می یابد. سطح مقطع بزرگ تابش پالس لیزر دایود موجب خواهد شد تا در مدت بسیار کوتاهی تعداد بسیار زیادی از موهای بدن حذف شده و فرآیند حذف موهای زاید در زمان کوتاه تری انجام شود. انطباق طول موج لیزر دایود با باند جذب در رنگدانه های فولیکول مو موجب افزایش بازده و توان دایود لیزر در مقایسه با سایر روشهای رایج مانند تکنولوژی IPL  و الکساندرایت خواهد شد.

دانلود کاتالوگ محصول مزایای حذف موهای زائد با لیزر دایود

 

سرعت کار بالا دستگاه لیزر دایود

 
به دلیل سطح مقطع بزرگ و فرکانس کاری بالای لیزر دایود سرعت پوشش نواحی مختلف بدن بسیار بالاتر از روش‌های رایج مانند IPL می باشد و این امر سبب شده تا کل فرایند ۴ برابر سریعتر از سایر روش ها انجام گیرد همچنین به دلیل انطباق طول موج جذب رنگدانه های مو با طول موج ساطع شده از این لیزر فرآیند حذف موهای زائد با تکنولوژی دایود بدون درد خواهد بود لذا با حذف انرژی زاید روی پوست که در روش های  IPL بیشتر مشاهده می‌شود درد در فرایند حذف موهای زائد وجود نخواهد داشت.

رضایت بیشتر از دستگاه لیزر دایود نسبت به دستگاه های مشابه


حذف موهای زائد به کمک لیزر دایود فرایندی با کمترین ریسک می باشد و با استفاده از سیستم خنک کننده یکپارچه در طول درمان سبب کاهش قابل توجه درد در بیمار می‌شود بنابراین رضایت بالای مشتریان را همراه دارد.

کسب بهترین نتایج با دستگاه لیزر دایود نسبت به دستگاه های مشابه


در مقایسه با تکنولوژی IPL لیزر نفوذ و تاثیر بهتری در تخریب موثر فولیکول مو دارد به طوری که نتایج آن تا سال ها باقی می ماند.

کمترین سطح عوارض در دستگاه لیزر دایود

 
برخلاف تکنولوژی IPL دایود کمترین سطح عوارض را در خارجی‌ترین لایه های پوست  یعنی اپیدرم دارد . التهاب ، قرمزی و تورم پوست به ندرت در استفاده از لیزر دایود دیده میشود.
 


معرفی لیزر دایود لومینا

 

اندازه هد دستگاه و طراحی لیزر دایود لومینا


با افزایش سطح مقطع در لیزر دایود میزان نفوذ پرتو و به دنبال آن کارایی دستگاه (بطور ویژه برای ناحیه پشت و پاها) افزایش مییابد. به همین دلیل سطح مقطع پنجره اپتیکی لیزر دایود  DM-808برابر 16mm×16mm انتخاب شده است که در بین دایود لیزر ها بزرگترین مقدار می باشد.

توان بالای خروجی لیزر دایود لومینا


هندپیس دستگاه لیزر دایود می تواند بیش از 10 میلیون  شات بزند که سبب شده تا هزینه ی درمان به حداقل برسد. با افزایش سطح مقطع در بسیاری از دایود لیزر ها شاهد کاهش توان مؤثر یا میزان توان بر واحد سطح پوست خواهیم بود. لذا میزان تأثیر لیزر برای حذف موهای زاید تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. بنابراین باید در نظر داشت که دایود هایی با توان 600و 800 وات الکتریکی ورودی و توان اپتیکی 100 تا 150 وات اپتیکی قابلیت استفاده در سطح مقطع های بزرگ راندارند. این در حالی است که دایود لیزر  DM-808 توان ورودی برابر با ۲۰۰۰ وات الکتریکی ورودی و توان اپتیکی 600 وات  را در سطح مقطع 16mm×16mm ایجاد می کند. بنابراین به جای سه دایود بار لیزری 6 دایود بار لیزری در هد دستگاه تعبیه شده که هر یک توان مؤثر اپتیکی به اندازهی 100 وات اپتیکی ایجاد می کنند.  لذا دستگاه می‌تواند بدون استفاده از دو برابر کننده ی اپتیکی سطح مقطع فوق را بصورت کاملا مؤثری پوشش دهد.

سیستم خنک کننده یکپارچه دستگاه لیزر دایود لومینا


 قابلیت خنک سازی در هنگام حذف موهای زاید یکی از موارد اصلی در کاهش درد است. این در حالی است که عدم خنک سازی مناسب موجب سوختگی، التهاب، قرمزی و افزایش لک های پوست می شود. بنابراین با استفاده از قابلیت خنک سازی چند لایه و پیچیده ای که در دستگاه لیزر دایود تعبیه شده گرمای محبوس در بافت به سرعت انتقال یافته و مانع از ایجاد هر گونه عارضه و سوختگی خواهد شد. همچنین عدم کنترل دمای بافت یا ایجاد خنک سازی مؤثر مانع از تسریع در فرآیند حذف موهای زاید و همچنین افزایش توان اپتیکی مؤثر و لازم برای بافت خواهد شد. دستگاه  لیزر دایود  DM-808 از دو ماژول خنک ساز دمایی ICC در هد خود به صورت همزمان بهره می برد که این امر باعث کاهش دمای هد لیزر تا صفر درجه ی سانتیگراد برای تمام طول زمان به کارگیری خواهد شد. توان الکتریکی سیستم خنک کننده  دستگاه لیزر دایود 800 وات بوده که قادر است دمای دستگاه را به مدت 18 ساعت ثابت نگه دارد.

کاربری آسان دستگاه لیزر دایود لومینا


یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید در خرید لیزر دایود و چنین سیستم هایی مورد توجه قرار بگیرد سهولت و راحتی کار ایمن با دستگاه است. بدون اینکه بخواهیم جداول پیچیده ای را پر کنیم یا اینکه در اثر اشتباه در مقادیر ورودی یک حادثه پزشکی یا خطای بالینی را ایجاد کنیم، دستگاه DM-808  یک رابط گرافیکی لمسی بسیار حرفه‌ای و ساده در اختیار کاربر قرار می دهد. تنها پارامترهایی که کاربر باید وارد کند ناحیه مورد درمان، نوع رنگ پوست و جنسیت فرد است. دستگاه به صورت اتوماتیک تمامی پارامترهای لازم را ایجاد و کنترل خواهد کرد.

طول عمر زیاد دستگاه لیزر دایود لومینا

 

کیفیت لیزر دایود در طول زمان کاهش می یابد و بعد از مدتی از کار می افتد. به این مدت طول عمر لیزر دایود گفته می شود. طول عمر لیزر دایود به عوامل زیادی مانند مدت زمان کاری پیوسته، انرژی خروجی، دما، گرد و غبار، رطوبت و... وابسته است.به طور معمول طول عمر لیزر دایود های تهیه شده از کمپانی های معتبر بین 3 تا 5 سال می باشد.

عملکرد 15 ساعته و بدون وقفه دستگاه لیزر دایود لومینا

 

تقریبا تمام دستگاه های لیزر دایود قابل حمل ، زمان کار پیوسته ای به مدت ۴-۲ ساعت دارند در حالی که این زمان برای دایود لومینا 18-15 ساعت می باشد. مسلماً دستگاهی که در طول روز بدون وقفه کار میکند سودمندتر از دستگاهی خواهد بود که هر چهارساعت نیاز به خاموش شدن دارد.

 

کاربرد انواع لیزر برای درمان بیماری های پوستی

 • درمان خال های عروقی
 • درمان پسوریازیس
 • درمان آکنه و اسکار
 • درمان لکه های حاملگی
 • درمان التهابات پوستی
 • درمان کک و مک
 • پیسی، برص، لک و پیس یا ویلتیگو
 • زخم ها و جای سوختگی

 

خدمات پس از فروش لیزر دایود لومینا

 

خدمات پس از فروش محصولات شامل تمام سرویس‌هایی است که شرکت تولید کننده پس از فروش یک محصول در اختیار خریداران لیزر دایود قرار میدهد. ارائه انواع خدمات پس از فروش بر شهرت بلند مدت شرکت تأثیر می‌گذارد و می‌تواند بر آینده شرکت موثر باشد. وجود خدمات پس از فروش توسط یک شرکت می‌تواند توجیهی برای بالاتر بودن قیمت محصول تولید شده باشد. شرکت پرنیان گستر پرتو سنج به عنوان تولید کننده برتر دستگاه لیزر دایود و دستگاه لیزر الکساندرایت حذف موهای زائد مجموعه گسترده ای از خدمات را پس از ثبت خرید لیزر دایود  مصرف کنندگان و مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل آموزش، پشتیبانی فنی، خدمات فنی و سنجش رضایت مشتری می شود. شرکت پرنیان گستر با ارائه تجهیزات و دستگاه‌های باکیفیت، بالاترین سطح خدمات پس از فروش را برای مشریان خود فراهم کرده است و لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز آنها را در حداقل زمان ممکن تأمین می نماید. خدمات فنی مجموعه پرنیان گستر پرتو سنج متناسب با شرایط از سه طریق مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 • ارتباط تلفنی با پشتیبان فنی
 • ارائه خدمات در تعمیرگاه مرکزی
 • اعزام تعمیرکاران حضوری

 

خرید لیزر دایود لومینا بصورت اقساطی

 

با توجه به وجود انواع مختلف دستگاه های پزشکی در حوزه زیبایی با مدل‌ها و قیمت‌های متنوع، نیاز به خرید لیزر دایود با کیفیت بیش از پیش احساس می‌شود و بسیاری از مردم درصدد خرید دستگاه دلخواه خود هستند. شرکت دانش بنیان پرنیان گستر پرتو سنج با تکیه بر دانش بومی و استفاده از ظرفیت های داخلی به عنوان تولید کننده برتر دستگاه لیزر دایود و دستگاه لیزر الکساندرایت حذف موهای زائد، گامی مهم در راستای خواسته مشتریان عزیز در حوزه پوست و مو برداشته است. اگر به خرید لیزر دایود با کیفیت فکر می‌کنید اما بودجه‌ی لازم برای خرید دستگاه مورد علاقه‌تان را در اختیار ندارید، این مژده را به شما می‌دهیم که نیازی نیست نگران پرداخت تمام هزینه‌ی لازم برای خرید لیزر دایود باشید. شرکت پرنیان گستر پرتو سنج با طرح فروش اقساطی  محصولات خود با تحویل فوری این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید لیزر دایود ، هزینه‌ی  دستگاه را به صورت اقساط  پرداخت کنید. پس از پرداخت بخشی از قیمت دستگاه به عنوان پیش پرداخت، مابقی هزینه را به صورت اقساط پرداخت نمایید. جهت اطلاع از جزئیات شرایط خرید اقساطی محصولات شرکت پرنیان گستر پرتو سنج کافیست با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

ثبت سفارش و خرید لیزر دایود لومینا

 

شرکت پرنیان گستر پرتو سنج با هدف ارائه خدماتی متنوع، فراگیر و مطمئن در زمینه ی تجهیزات لیزر پزشکی با کادری مجرب در عرصه پزشکی، حوزه زیبایی باکیفیت‌ترین محصولات روز دنیا را با بهترین قیمت، شرایط فروش و خدمات پس از فروش در کشور عرضه نماییم. برای سفارش و خرید لیزر دایود لومینا می توانید اطلاعات خود را در صفحه ثبت سفارش وارد کرده تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

 

 

لیزر دایود حذف موهای زاید LUMINA ICE
جدید ترین، سریع ترین و موثرترین روش حذف موهای زائد صورت و بدن با استفاده از تکنولوژی " دایود لیزر "
بدون عوارض جانبیّ
دارای تایید رسمی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی
دارای تاییدیه رسمی از مرکز تحقیقات لیزر در علوم پزشکی
دارای کد 2131330703200001:IRC
مورد علاقه تمامی کاربران با استفاده سالنی

مشخصات فنی

نام دستگاه لیزر دایود حذف موهای زاید
شماره مدل Laser Ice
ابعاد بسته بندی 72x82x124 cm
طول موج 808 نانومتر، (الکساندرایت 755 نانومتر، یاگ 1064 نانومتر)
توان 2000 وات
انرژی پالس 80 ژول
فرکانس 10 هرتز
زمان کاری پیوسته 15-18 ساعت
وزن Kg 87
spot size 16mm×16mm
تعداد شات موثر 20 میلیون شات
تعداد بارهای لیزر 6بار
نوع پمپ ابی پمپ دیافراگمی
سرعت پمپ هد 15m/s
حجم تانک اب 5lit
توان ماژول خنک سازی 800w
شرایط فروش استثنایی نقد – اقساط با شرایط ویژه
قابلیت خنک سازی به روش MAC Microchannel Water Circulation

محصولات مشابه

لیزر دایود لومینا (Lumina)

لیزر دایود لومینا (Lumina)


جزییات محصول