تنها تولید کننده دستگاه هایفو صورت

تنها تولید کننده دستگاه هایفو صورت

با افزایش سن، تولید کلاژن کاهش می یابد و پوست صورت، گردن و نواحی بالای سینه ضعیف شده و حالت کششسانی خود را از دست می دهند و اغلب متوجه شل شدن پوست یا لک شدن این نواحی می شویم. این موضوع باعث نگرانی خاص افراد در نواحی اطراف چانه یا فک، ناحیه گردن و ابرو می شود.

هایفو فیس یکی از جدید ترین و قویترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه جوان سازی پوست است. دستگاه هایفو صورت جهت محکم کردن و افزایش انعطاف پذیری و شفافیت پوست گونه ها، چانه و گردن در نتیجه ساخت کلاژن جدید، جوانسازی وکشیدن پوست صورت،کاهش خطوط صورت و چروک های پوست، کوچک کردن غبغب مورد استفاده قرار می گیرد.  دستگاه هایفو صورت موج فراصوت را به لایه SMAS فرستاده و موجب تحریک کلاژن سازی در لایه های زیرین پوست می شود. با توجه به بالا بودن اثربخشی موج فراصوت، هایفو فیس بیشترین عمق نفوذ را در بین روش های جوان سازی دارد.

در درمان هایفو با هدف انتقال گرما به اعماق پوست می توانیم دریافت پاسخ مناسب از بدن را شروع کنیم، که این فرایند به طور طبیعی باعث افزایش سطح کلاژن در بافت ها می­شود. افزایش کلاژن، منجر به سفت شدن پوست میشود. این روش علائم پیری را برای داشتن ظاهری جوان­تر و شاداب­تر کاهش می دهد.

 امواج فراصوت به بافت هایی از بدن نفود میکند که تنها روش های تهاجمی روی آنها اثر میگذارند. این امر باعث شده تا هایفو گزینه بسیار محبوبی برای جوان سازی پوست نسبت به روش های تهاجمی مانند استفاده از نخ یا تزریقات باشد. به طور کلی این روش بر خلاف روش های تهاجمی، هیچگونه جراحت و آسیب پوستی ندارد.

کاربرد ها
محکم کردن و افزایش انعطاف پذیری و شفافیت پوست گونه ها، چانه و گردن در نتیجه ساخت کلاژن جدید
جوانسازی وکشیدن پوست صورت
کاهش خطوط صورت و چروک های پوست
کوچک کردن غبغب

مزایا
روش درمان غیر تهاجمی
عدم انجام تزریق یا عمل جراحی روی پوست
عدم نیاز به دوره استراحت پس از درمان
نفوذ به لایه های مختلف پوست
روش درمان مؤثر و پایدار به دلیل قابلیت نفوذ HIFU به لایه SMAS پوست
مشاهده اولیه نتایج بلافاصله بعد از جلسه درمان
مناسب برای انواع مختلف پوست (بانوان و آقایان با سنین مختلف)