پد فیزیوتراپی خانگی

پد فیزیوتراپی لایت تراپی یک محصول فیزیوتراپی نوری است که کاهش دهنده اسپاسم های عضلانی، درد مفاصل، درد و خشکی ناشی از آرتروز و افزایش دهنده گردش خون موضعی می باشد. پد فیزیوتراپی لایت تراپی می تواند در کاهش بسیاری از دردهای مزمن عضلانی موثر واقع شود.

فرقی نمی کند درد در ناحیه کمر باشد، یا زانو. گردنتان دچار گرفتگی شده باشد و یا مچ دستتان به علت کار زیاد دچار خستگی و درد شده باشد. پد لایت تراپی به کمک شما می آید تا درد را تکسین داده و آرامش را به شما هدیه دهد. به علت طراحی منحصر به فرد این پد، لایت تراپی می تواند در هر کجای بدن که درد احساس شود بکار برده شود. با پد فیزیوتراپی لایت تراپی درمان قدرتمند فیزیوتراپی نوری را در خانه خود تجربه نمایید. این پد موجب افزایش گردش خون، ریلکس شدن عضلات و کاهش طول درمان می گردد.

اساس کار این دستگاه بر مبنای تابش نور به درون بافت می باشد و باعث می شود درد های عضلانی تسکین یابند و به دلیل اینکه نور دستگاه توانایی نفوذ به بافت های داخلی را دارد، برای آسیب های عمقی بسیار کمک کننده و تسریع دهنده در جهت بهبودی شخص می باشد. نور این دستگاه از دو بخش تابش مادون قرمز و تابش قرمز می باشد. تمامی تنظیمات دستگاه بر عهده شخص استفاده کننده می باشد و دستگاه تنظیمات خاصی در جهت کنترل عملکرد خود ندارد.